O FIRMIE
PRODUKTY
USŁUGI
CERTYFIKATY
TECHNOLOGIA
REFERENCJE
PUBLIKACJE
KONTAKT

 


 

Pobierz program Acrobat Reader
Pobierz program QuickTime

Obszar działaniaMarine Service Jaroszewicz,  posiadamy ponad 40 lat doświadczeń w produkcji chemoutwardzalnych tworzyw podkładkowych oraz posadawianiu maszyn i urządzeń na podkładkach fundamentowych odlewanych z tych tworzyw.

Prowadzimy dystrybucję tworzyw: EPY (naszej produkcji), Chockfast (ITW Polymer Technologies) , Epocast (ITW Polymers Europe) , materiałów pomocniczych (pianki, kity uszczelniające, środki antyadhezyjne, mieszadła) oraz serwis posadawiania maszyn przy użyciu tych tworzyw w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Ukrainie, Czechach i na Słowacji.

Posadawianie maszyn i urządzeń oraz produkcję tworzywa EPY prowadzimy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z  normą ISO 9001:2008.


Image System Zarządzania Jakością MSJ, potwierdzony certyfikatami,  zapewnia, że  wytwarzanie tworzywa EPY oraz posadawianie maszyn i urządzeń na podkładkach fundamentowych odlewanych z tworzywa EPY, Chockfast i Epocast wykonujemy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

Marine Service Jaroszewicz uzyskało od Germanischer Lloyd certyfikat ISO 9001 już 20 lipca 1994 roku, tym samym jesteśmy obecnie najstarszym w Polsce klientem DNV-GL. Nasz System Jakości potwierdzały również:

- Rosyjski Rejestr - pierwsze wydanie certyfikatu 15.12.2000r.,
- Transportowy Dozór Techniczny, pierwsze wydanie certyfikatu 14.01.2008r.


 


 
Aktualności

Pierwsze w naszej części Europy posadowienie zbiorników LNG na podkładkach z tworzywa Epocast 36-P
  
ImageNa nowobudowanym w Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A. gazowcu LNG/LPG 7500 m3 wykonaliśmy w czerwcu tego roku pierwsze w tej części Europy posadowienie zbiorników ładunkowych do przewozu skroplonego LNG/LPG z zastosowaniem tworzywa Epocast 36-P.
więcej…
 
Posadowienie sprężarek gazu w rafinerii w Pawlodarze
Image W rafinerii w Pawlodarze (Kazachstan), na zlecenie szwajcarskiej firmy Koch-Glitsch Schweiz GmbH nadzorowaliśmy wykonanie posadowienia sprężarek  firmy NEUMAN ESSER typu 1TZL300 oraz 3TVL300. Do posadowienia użyto tworzywa o nazwie CHOCKFAST RED zaliczanego do klasy doskonałej jakości betonów polimerowych. Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem na naszej stronie w działe "PRODUKTY".
więcej…
 
Nowe produkty w naszej ofercie
Nowe produktyMiło nam poinformować, że w wprowadziliśmy do naszej oferty  nowe produkty. 

więcej…
 


  Stronę monitoruje stat24